Réf 320 003

W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisku Starszy Konsultant SAP BI w Łodzi.

AOSIS nieustannie dba o rozwój kompetencji swoich pracowników. Naszym pracownikom proponujemy cykl tygodniowych spotkań  (MKT  – Miesięczny Transfer Wiedzy), szkolenia w zakresie nowych technologii, regularne informacje na temat stanu rynku BI oraz pracę w zespole rozpoznawalnych expertów BI. Dzięki temu doświadczeniu nie będziesz czuł się samotnie w zdobywaniu wiedzy oraz realizacji nowych wyzwań w sprzyjających warunkach.

Przykładamy dużą wagę do umiejętności miękkich: współpracujemy z uznanym trenerem, dzięki czemu nasi pracownicy mają możliwość ciągłego rozwoju. W tym celu AOSIS organizuje coroczne wyjazdy dotyczące integracji zespołu (Team Building). Oprócz tego proponujemy comiesięczne spotkanie (M & Ms), gdzie dzielimy się informacjami o firmie.

Zapewniamy narzędzia pracy takie jak, komputer oraz telefon służbowy, dostęp do oprogramowania 365 wraz z dostępem do bazy wiedzy wewnętrznej tworzonej przez doświadczonych pracowników oraz możliwość tworzenia prototypów w naszym środowisku BI.

Ponadto oferujemy bardzo korzystny pakiet medyczny dla całej rodziny.

Jeżeli jesteś inżynierem, informatykiem, mówisz po angielsku, masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w dziedzinie SAP BI odnośnie BW bądź BO, masz wiedzę, nawet częściową z zakresu Hana SAP, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim poprzez zakładkę w części “Kontakt” na naszej stronie internetowej, wraz z podaniem numeru oferty : 320 003.

 

Dołącz do naszego zespołu !!!