Réf 320 004

AOSIS jest firmą z branzy IT specjalizującą się w sektorze BI (Business Inteligence). W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje w Łodzi na stanowisku SAP HANA Deweloper.

AOSIS nieustannie dba o rozwój kompetencji swoich pracowników. Naszym pracownikom proponujemy cykl tygodniowych spotkań (MKT  – Miesięczny Transfer Wiedzy), szkolenia w zakresie nowych technologii, regularne informacje na temat stanu rynku BI oraz pracę w zespole rozpoznawalnych expertów BI. Dzięki temu doświadczeniu nie będziesz czuł się samotnie w zdobywaniu wiedzy oraz realizacji nowych wyzwań w sprzyjających warunkach.

Przykładamy dużą wagę do umiejętności miękkich: współpracujemy z uznanym trenerem, dzięki czemu nasi pracownicy mają możliwość ciągłego rozwoju. W tym celu AOSIS organizuje coroczne wyjazdy dotyczące integracji zespołu (Team Building). Oprócz tego proponujemy comiesięczne spotkanie (M & Ms), gdzie dzielimy się informacjami o firmie.

Zapewniamy narzędzia pracy takie jak, komputer oraz telefon służbowy, dostęp do oprogramowania 365 wraz z dostępem do naszej bazy wiedzy wewnętrznej tworzonej przez doświadczonych pracowników oraz możliwość tworzenia prototypów w naszym środowisku BI.

Ponadto oferujemy bardzo korzystny pakiet medyczny dla całej rodziny.

Jesteś inżynierem, informatykiem, mówisz po angielsku, znasz język SQL lub równoważne i chcesz rozwijać aplikacje na SAP HANA, prosimy prześlij CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim poprzez zakładkę w części “Kontakt” na naszej stronie internetowej, wraz z podaniem numeru oferty: 320 004 .

 

Dołącz do naszego zespołu !!!