Ref 320 002

AOSIS jest firmą z branzy IT specjalizującą się w sektorze BI (Business Inteligence). W związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisku Młodszy Konsultant SAP BI w Łodzi.

AOSIS nieustannie dba o rozwój kompetencji swoich pracowników. Naszym pracownikom proponujemy nasz cykl tygodniowych spotkań  (MKT  – Miesięczny Transfer Wiedzy), szkolenia w zakresie nowych technologii, regularne informacje na temat stanu rynku BI oraz pracę w zespole rozpoznawalnych expertów BI. Dzięki temu doświadczeniu nie będziesz czuł się samotnie w zdobywaniu wiedzy oraz realizacji nowych wyzwań w sprzyjających warunkach.

Przykładamy dużą wagę do umiejętności miękkich: współpracujemy z uznanym trenerem, dzięki czemu nasi pracownicy mają możliwość ciągłego rozwoju. W tym celu AOSIS organizuje coroczne wyjazdy dotyczące integracji zespołu (Team Building). Oprócz tego proponujemy comiesięczne spotkanie (M & Ms), gdzie dzielimy się informacjami o firmie.

Zapewniamy narzędzia pracy takie jak, komputer oraz telefon służbowy, dostęp do oprogramowania 365 wraz z dostępem do  bazy wiedzy wewnętrznej tworzonej przez doświadczonych pracowników oraz możliwość tworzenia prototypów w naszym środowisku BI.

Ponadto oferujemy bardzo korzystny pakiet medyczny dla całej rodziny.

Jeżeli jesteś inżynierem, informatykiem, mówisz po angielsku, jesteś zmotywowany  i chcesz odnaleźć  się w Business Intelligence w świecie SAP w firmie, która umieszcza konsultanta w centrum swoich działań, prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim poprzez zakładkę w części “Kontakt” na naszej stronie internetowej, wraz z podaniem numeru oferty : 320 002.

 

Dołącz do naszego zespołu !!!